Z całego serca polecam współpracę z panią Olgą – na samym początku pani Olga przesyła szczegółową ankietę do wypełnienia oraz listę niezbędnych badań do wykonania. Po przeanalizowaniu naszych problemów układa szczegółowy plan działania, który zawiera wskazówki dietetyczne, indywidualnie dobraną suplementację oraz takie ogólne porady na temat zdrowego stylu życia. Mogę powiedzieć, że przesłany przez panią Olgę plan działania zdecydowanie nie jest czymś w rodzaju “kopiuj-wklej” – czułam, że wszystkie moje problemy, potrzeby i aktualne moce przerobowe (jestem młodą mamą) są uwzględnione i zaadresowane. Pani Olga, w przeciwieństwie do innych dietetyków, z którymi kiedyś współpracowałam, twardo stąpa po ziemi i wie, że droga do zmian to często długi proces. Wprowadzałam zmiany stopniowo, krok po kroku – ale nawet te niewielkie zmiany przyniosły wiele korzyści. Teraz nowe nawyki stały się już codziennością <3. Podczas całej współpracy pani Olga bardzo często się ze mną kontaktowała, czy to podczas konsultacji, czy smsowo – kontrolowała moją dietę, pytała o samopoczucie – czułam się bardzo zaopiekowana, mogłam o wszystko zapytać i zawsze uzyskiwałam wyczerpującą odpowiedź.
Pani Olga posiada ogromną wiedzę, działa holistycznie (nigdy nie dowiedziałam się tylu rzeczy u żadnego lekarza przez całe moje życie, co na jednej konsultacji u pani Olgi), działa bardzo profesjonalnie, a dodatkowo jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą.
Właściwie to trafiłam do pani Olgi przez przypadek, ale ponoć w życiu nie ma przypadków – widocznie tak musiało być, bo mogę śmiało napisać, że dzięki pani Oldze moje życie się zupełnie odmieniło – od płaczącej młodej mamy, która nie wiedziała co ma ze sobą zrobić do radosnej, pełnej energii kobiety, która uwielbia spędzać czas ze swoim dzieckiem. Dziękuję! <3