Jestem głównym ambasadorem najlepszych Omega 3 w Europie

Każdego dnia pracując z pacjentami w gabinecie oraz edukując w mediach społecznościowych podkreślam, jak kluczowa dla naszego zdrowia jest regularna i długofalowa podaż kwasów OMEGA 3 (EPA+DHA). Ich prawidłowe stężenie w organizmie zapewnia nam odpowiednią przepuszczalność błony komórkowej, przez którą do wnętrza komórki muszą docierać najważniejsze składniki odżywcze.

Omega 3 z firmy Eqology jest czystym złotem w płynie.

Spełnia najwyższe standardy, daje mi gwarantowane efekty zdrowotne u Pacjentów a co najważniejsze jest smaczna i z chęcią sięgają po nią nie tylko dorośli, ale również dzieci.

CERTYFIKATY

  • Lista Kolońska
  • MSC zrównoważone rybołówstwo
  • Parametry Totox, oksydacja 4
  • Badania na diotoksyny, Uniwersytet Jagielloński
  • Gwiazdki Michelina za smak
  • GMP good manufaktur praktyce

Dla kogo Omega 3?

Odpowiedź jest bardzo prosta – dla KAŻDEGO.

Kwasy omega 3 są potrzebne dla prawidłowego rozwoju płodu, przebiegu ciąży, powinny znajdować się w suplementacji każdej kobiety karmiącej piersią oraz wspierać dzieci już od 6 miesiąca życia w prawidłowym rozwoju. Regularnie powinny suplementować się osoby dorosłe oraz seniorzy – ze względu na znaczący wpływ na redukcję stanów zapalnych w organizmie, wsparcie układu sercowo naczyniowego oraz poprawę funkcji kognitywnych.

Jak dołączyć do grona osób pijących Omegę 3 i poprawić swoje zdrowie?

Wystarczy wysłać mejla na adres -> olga.dietetyka@gmail.com
W odpowiedzi otrzymasz ode mnie kompleksowe informacje dotyczące zakupu.

Jeżeli pracujesz jako dietetyk, terapeuta żywieniowy, trener lub pomagasz innym dbać o zdrowie – Zapraszam Cię do współpracy.

Napisz do mnie wiadomość na mejla –> olga.dietetyka@gmail.com

Skontaktuję się z Tobą i dokładnie opowiem, jak możesz rozpocząć pracę ze swoimi podopiecznymi na najlepszych Olejach OMEGA 3 w Polsce.

Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i dostęp do szkolenia przygotowanego specjalnie przeze mnie na temat kwasów OMEGA 3 i ich zastosowania terapeutycznego.

Szkolenia dla partnerów biznesowych:

  • KWASY OMEGA 3 I ICH TERAPEUTYCZNE ZASTOSOWANIE. wejdź >>